Videá

Výpalníci idú k nám ! Súkromná dražobná spoločnosť ide!

Zverejnené: 15. 9. 2016

Dražobníci sú šmejdi) výpalníci ich pasú ako prostitútky)  iní mafiáááni ich používajú ako škodnú) a raz ich utratia) v revíri sa množia ako huby po daždi) Nemajú žiadny PRÁVNY TITUL, aby prišli k Vám domov robiť Znalecký posudok! pýtajte od nich Zmluvu s bankou, ktorá má záložné právo! Nič nemajú len plané reči a nič nevedia len strašiť! Všetky dražby sú fejk, hoax, blud, výmysel(  ak im poviete NIE! ja NESÚHLASÍM s dražbou ani so znaleckým posudkom a dáte im to písomne tak SKONČILI !!! Máte veľkú moc len ju nepoužívate! Strach Vás ovládne a Vy podľahnete ich klamstvám! uff! strašia policajtami, ale tí bez súdneho príkazu nič nemôžu) Všetky Dražby aj tie čo už boli na súde vyhráme! len začnite si ukladať papiere a ohláste sa, budeme Vás viesť k víťazstvu! Jasne, že to chce čas a veľa drobnej práce vytrvalo a  intenzívne, ale ak to Vy chcete tak to dokážete) len odvahu a skončiť so strachom a postupovať dopredu,  tak ako my ) Všetko nás naučili iba ustupovať nie) musíme si pomáhať)


Platiť sa oplatí volá! Výpalníci volajú!

Zverejnené: 9. 9. 2016


Tak som podozrivá alebo obvinená?

Zverejnené: 8. 9. 2016


Seminár v Dubnici nad Váhom – NEBANKOVKY ! (2:33:40)

Zverejnené: 10. 07. 2016

Pozrite si celý záznam nášho seminára venovaného nebankovkám.


Ako sa brániť nekalým praktikám nebankoviek ? (29:59)

Zverejnené: 24. 06. 2016

Kristína Ulmanová: Drahí priatelia pozrite si náš rozhovor s Miroslavom Košarišťanom v štúdiu Reporter 24 na kanáli SeredOnline. Obaja sme mnohokrát zvíťazili nad nebankovkami a podľa nášho vzoru zvíťazíte aj Vy. Prosím zdieľajte a pomôžte ostatným občanom Slovenska. Musíme si pomáhať vzájomne. Ďakujem Vám.


AKO ZVÍŤAZIŤ nad nekalými praktikami nebankoviek 5  (59:38)

Zverejnené: 25. 11. 2015

Príbeh o skúsenosti s nekalými praktikami s nebankovkami.


AKO ZVÍŤAZIŤ nad nekalými praktikami nebankoviek 4  (36:18)

Zverejnené: 22. 11. 2015

Slovensko trápi nevymožiteľnosť práva no vláda, minister spravodlivosti ani parlament nerobia nič preto, aby sa odstránil takýto stav. Typický príklad sú spotrebiteľské zmluvy, ktorých státisíce čakajú na súdoch, aby rozhodli sudcovia rozhodli čo s nimi a tak občania čakajú kedy ich právo bude vymožené. Samotné vymoženie práva je na pleciach občanov, nemajú ho uzákonené a preto sa sami musia domáhať na súdoch, ktoré im to právo často ani nepriznávajú.


AKO ZVÍŤAZIŤ nad nekalými praktikami nebankoviek 3  (26:13)

Zverejnené: 21. 11. 2015

Príbeh o víťazstve nad nekalými praktikami nebankovky, ktorá požičala a potom žiadala okrem úroku i neprimerané poplatky a tak navýšila požičanú sumu o cca 400 % čo je v rozpore so zákonom i dobrými mravmi) Miroslav, ktorý si požičal začal s nebankovkou vyjednávať a dosiahol víťazstvo) nevzdal sa, naštudoval si problematiku, písal podania a dokázal takpovediac nemožné)


AKO ZVÍŤAZIŤ nad nekalými praktikami nebankoviek 2  (22:12)

Zverejnené: 19. 11. 2015

Občan versus nekalé praktiky. Miroslav dokázal uspieť i vyhrať. ” Je to neuveriteľné, ale stačilo poukázať na nekalé praktiky v zmluve a neprijateľné podmienky a zároveň oznámiť možnosť domáhať sa žalobou na súde. V tom momente nebankovka zmenila svoj postoj a bola ústretová. Pristúpila i na moje návrhy a požiadavky. ” povedal Miroslav.


AKO ZVÍŤAZIŤ nad nekalými praktikami nebankoviek 1  (41:37)

Zverejnené: 19. 11. 2015

Občan versus nekalé praktiky ) občan supluje svojich vlastných zástupcov, zákonodarcov a štát, ktorí ho nedostatočne chránia) Miroslav rozpráva svoj príbeh o nekalých praktikách, neprijateľných zmluvných podmienkach a o svojich víťazstvách) Doporučuje všetkým nebáť sa a nevzdať sa a tak dospieť k víťazstvu. Je ochotný všetkým občanom Slovenska pomáhať a podeliť sa o svoje skúsenosti.


Exekúcie – nástroj hromadného ničenia Slovákov (2)  (1:16:55)

Zverejnené: 13.11.2015

Druhý diel rozhovoru Kristíny Ulmanovej pre Občiansku televíziu o exekúciach, ako o nástroji hromadného ničenia Slovákov.

Autor: Ján Bošanský


Exekúcie – nástroj hromadného ničenia Slovákov (1)  (44:53)

Zverejnené: 12.11.2015

Kristína Ulmanová v rozhovore pre Občiansku televíziu hovorí o exekúciach na Slovensku, ako o nástroji hromadného ničenia Slovákov.

Autor: Ján Bošanský

X

Pin It on Pinterest

X