TAKTO SOM SA ZBAVIL VYMÁHAČOV INTRUM JUSTITIA SLOVAKIA, s.r.o.

V auguste 2015 mi prišli dve smsky od Intrum Justitia Slovakia, že mám dlh voči CFH (Consumer Finance Holding) sumu vo výške cca 2300 EUR a cca 2100 EUR. V tom čase som už mal problematiku spotrebitelia – nebankovky – vymáhači celkom dobre preštudovanú na internete.. PC nepoužívam len pre zábavu. Na smsky som nereagoval.
Potom asi o 2 týždne mi prišiel prvý list od vymáhačov. Napísal som im list aj mail s tým istým obsahom ako v liste. Asi do 3 týždňov mi prišla odpoveď – list od vymáhačov. Všimol som si, že dlh je vyšší o cca 51 EUR a mesačnú splátku navrhovali 200 EUR. Toto ma maximálne naštartovalo / nahnevalo !!! Tak v prvom liste uviedli dlžnú sumu a v druhom liste o cca 3 týždne uviedli sumu o cca 51 eur vyššiu…!!! Znova som napísal, ale už iba mail, taký mrzký, že radšej Vám jeho obsah nenapíšem. (Smradľavá p..a, ojeb…j si svoju mater atď…). Znova prišiel list približne o 3 týždne od vymáhačov. Si predstavte, znova dlh navýšený o ďalších cca 51 eur.
Nervy som mal maximálne. Znova som napísal mail vymáhačom a napísal som aj sťažnosť do VÚB banky aj do Consumer Finance Holding. Vymáhači odpísali, že vec dali prešetriť do CFH. Z VÚB banky odpísali, že CFH sú samostatný poskytovatelia služieb, že VÚB banka s tým neurobí nič. Vymáhačom som napísal ďalší list,(slušný), aby mi poslali splnomocnenie a mandátnu zmluvu na základe ktorej konajú. Plnomocenstvo mi poslali v prílohe mailu ale mandátnu zmluvu medzi CFH a vymáhačmi mi neposlali, lebo,ja nemám na ňu nárok (bolo napísané v maili). Kontaktoval som aj Roberta Hercega zo združenia na ochranu spotrebiteľa HOOS. Napísal mi vyjadrenie pre vymáhačov ohľadom zmlúv s CFH/VÚB). Kontaktoval som Kristínku Ulmanovú o tomto mojom prípade. Kristínka mi napísala, že plnomocenstvo je neplatné. V obchodnom registri v tomto čase boli iní konatelia, ako je uvedené v plnomocenstve. Znova som napísal list aj mail vymáhačom – že ak neskončia s konaním proti mojej osobe podám na nich trestné oznámenie orgánom činným v trestnom konaní (OČTK). A či veríte alebo nie, o niekoľko dní mi prišiel mail od vymáhačov, že oni už vec neriešia, že vec je vrátená do CFH. Neveril som vlastným očiam, keď som čítal mail. Zavolal som vymáhačom a nejaká ženská s mladým hlasom mi potvrdila, že už aby som sa obrátil vo veci na CFH. Tak potom som do CFH napísal 2 listy a to na konci roku 2015 a na začiatku roka 2016 – také poriadne tvrdé a odvtedy mám pokoj aj od vymáhačov aj od CFH.

BRÁŇTE SA !!! NEBOJTE SA !!! NESTOJTE NA OKRAJI PRIEPASTI ZÚFALÝ!!! UROBTE KROK SPAT A BRÁŇTE SA !!! PC NEPOUŽÍVAJTE LEN PRE ZÁBAVU !!!

005

44 thoughts on “ TAKTO SOM SA ZBAVIL VYMÁHAČOV INTRUM JUSTITIA SLOVAKIA, s.r.o.

 • 3. marca 2017 at 20:58
  Permalink

  Dobrý deň.Taký istý problem mám aj ja a neviem ako mám postupovať a čo v tejto veci robiť ,človek akonáhle nezaplatí tak o mesiac je dlžná suma zas vyššia ved to je nekonečný kolotoč ,ja neviem už čo robiť.

  Reply
 • 4. marca 2017 at 8:41
  Permalink

  Po niekoľkých listoch od Intrum som im napísal, že nech mi pošlú zmluvu,ktorú som ani nevidel /kde ma oslovovali ako klienta/, a mal som od nich aspoň do teraz pokoj. Celé to prebehlo v roku 2015.

  Reply
  • 29. septembra 2017 at 17:34
   Permalink

   Dobrý deň taký istý problém mám aj ja ale neviem ako mam postupovať len sms poslali a naraz zaplatiť 1081€

   Reply
 • 9. apríla 2017 at 11:32
  Permalink

  Aj u mojich znamych je to tak z CFH a už to dali do prace ako prikaz na zražky ako exekucia…tiež to bola vymahacia spoločnost Instrum Justicia..

  Reply
 • 10. apríla 2017 at 19:07
  Permalink

  Dobrý deň, aj po vyžiadaní splnomocnenia a mandátnej zmluvy stále chodia výhražné listy na súdne konanie ktoré začnú , ako ďalej prosím postupovať. Podať žalobu na súd ? Sú to úvery od nebankoviek Homecredit , CFH .

  Reply
 • 8. júna 2017 at 11:58
  Permalink

  Táto spolocnost odo mna tiez vymáhala. Potom ma Home Credit dal na súd, ze dlhujem 950,00 ci 750Euro, uz sa nepamatám,súd zistil chybu v zmluve a museli mi vrátit 530,00 Euro. Bola by som splácala asi do smrti.TAKZE SA NETREBA BÁT SÚDU. STÁTNY SÚD OCHRÁNI SPOTREBITELA.
  Treba dat odpor proti rozhodcovskému súdu, ktory si vymáhacská spolocnost vyberie, a ziadat pojednávanie státneho súdu.

  Reply
 • 8. júna 2017 at 12:43
  Permalink

  Ak Vám príde Platobny rozkaz od banky ci nebankovky, vymáhacskej spolocnosti/ktorá tvrdí, ze odkúpila Vás dlh, je postupníkom,urychlene treba dat na príslusny státny súd
  ODPOR PROTI PLATOBNÉMU ROZKAZU s odovodnením a ziadat pojednávanie státneho súdu.

  Mne státny súd vzdy pomohol a museli mi vrátit preplatené peniaze.

  Reply
 • 3. júla 2017 at 11:24
  Permalink

  Dobrý deň, mne v piatok prišiel list od tejto spoločnosti Intrum Justitia Slovakia s.r.o. , kde korešpondenčnú adresu uviedli P.O.Box 50 , žiadne mená v liste, žiadne razítka ani podpisy a už vôbec neuviedli KOMU dlžím peniaze – uviedli len sumu, je to síce len 90,60 eur, ale to sú tiež peniaze . a k tomu nie som si vedomá toho, žeby som nejakej spoločnosti bola dlžná. len mi napísali, aby som zaplatila zálohu vo výške 30,- eur a ostatné nech splácam vo výhodných mesačných splátkach – to čo, takto niekto zarába peniaze????? dá sa na nich poslať nejaká kontrola??? alebo čo???

  Reply
 • 14. augusta 2017 at 11:57
  Permalink

  Dobrý deň mám podobný problém s intrum justicia a platím tam ako idiot a stále mi úver neklesá ako mám postupovať v tomto prípade??
  Vie mi prosím niekto poradiť ??

  Reply
 • 15. septembra 2017 at 12:45
  Permalink

  Dobrý deň mám taký istý problém da sa s tým niečo robiť?

  Reply
 • 18. septembra 2017 at 12:59
  Permalink

  Netreba im nic platit, oni len skúsajú ludí, mne sa uz 11 mesiacov vyhrázajú /odvtedy nesplácam 3 úvery/ súdom a súd nikde. Oni sa súdu boja viac ako klienti, pretoze sú PODVODNÍCI. A TO VSETKY VYMÁHACIE AGENTÚRY. ONI ZIJÚ Z HLÚPOSTI A STRACHU BEZNYCH LUDÍ.
  Pred zaciatkom súdneho sporu treba dat na nich ZALOBU ZA BEZDOVODNÉ OBOHATENIE a vtedy Vám musia vrátit preplatené peniaze.
  Treba sa obrátit na Ministerstvo spravodlivosti SR, mozno telefonicky aj e-mailom s Vasim problémom, radi pomozu, poradia, VELMI MILÍ LUDIA.

  Vacsinou vymáhaci vymáhajú na základe chybnych neplatnych zmlúv, kde veritel si je vedomy chyb v zmluve,
  preto sa veritel bojí státneho súdu a radsej veritel predá takzv. dlh vymáhacom, ktorí to skúsajú na ludí. A pekne z toho zijú.

  Reply
 • 19. septembra 2017 at 14:11
  Permalink

  Ak veritel postupuje dlh vymáhacom, vtedy treba byt na pozore, preto dlh postupuje, lebo nemá dovod od Vás dalej ziadat splácanie/na súde by nepochodil/ .Mne to vtedy bolo podozrivé, dala som si skontrolovat zmluvu, zmluva nebola v poriadku, dalej som vymáhacom neplatila ani cent. Ak nedám zmluvu skontrolovat, skasírovali by odo mna za nic este 6000 Euro. A takto nic neplatím a viem ze na súd ma nedajú, lebo som ja v práve.
  Odporúcam kazdému dat si skontrolovat zmluvu, ak je v nej iba 1 chyba, veritel nemá právo dalej vyzadovat splácanie a este mozete dostat naspat preplatené peniaze.

  Reply
 • 20. septembra 2017 at 13:31
  Permalink

  dnes som mal sud s intrum ..pravny zastupca sa nedostavil aka nahoda…chceli odomna niečo cez 4000€ sud celu žalobu zamietol nakolko v mojom pripade nastala premlčacia doba

  Reply
  • 8. decembra 2017 at 9:46
   Permalink

   prosim Vas, kolko je premlcacia doba?

   Reply
 • 23. septembra 2017 at 19:50
  Permalink

  Dobrý deň mám podobný problém s
  Intrum Justicia aj tam platim kazdy mesiac :(( vie mi dakto poradit??.Dakujem

  Reply
 • 27. septembra 2017 at 7:11
  Permalink

  Nic im neplat,keby boli v práve, uz si dávno na súde, vacsinou vymahaju premlcané, neexistujuce dlhy.

  Zisti si, ci más naozaj dlh, daj si skontrolovat uverovu zmluvu, ak je v nej chyba, musís im vrátit iba co ti pozicali.
  Odo mna chce vymáhat iná firma 4600 Euro neexistujuci dlh,teraz ich ja davam na sud a musia mi vrátit 1800 Euro. Sudu sa neboj, nie si vrah, ani lupezník, aspon ti sud potvrdí, ci si naozaj dlzník a ak skutocne dlzís, poziadaj sud o také mesacné splácanie, aké ustojís. Byt na sude nie je hanba, sud ti moze pomoct, zato je to súd, vypocuje obe strany a spravodlivo rozhodne.

  Reply
 • 14. októbra 2017 at 21:50
  Permalink

  Ako vidím, všetci sme akosi podvedome v strachu, čo bude, budem musieť na súd, všetci na mňa budú hľadieť ako na zločinca… Prosím, prosím, už nestojte nad priepasťou, či skočiť, alebo… ALE Postavte sa zlu tvárou v tvár! Nebojte sa súdu! Aj keď už niektorí sudcovia podľahli zvodu peňazí, predsa sa oplatí bojovať a nie zbabelo utiecť! To robili naši predkovia, a preto vždy sklonili chrbát, aby im niekto po ňom šliapal. Keď sa Slovensko nevymaní z takejto falošnej letargie, bude otrokom vo vlastnej krajine! To, že máme Miroslava a Kristínku, to nie je len tak! Na tejto zemi sa nič nedeje len tak! Nie sú náhody, všetko má svoju podstatu v tom, či sa vieme postaviť čelom k problémom, alebo sa necháme viezť problémami, ktoré nás pochovajú! Vyberte si! A vyberte si správne! Kto žije stále v strachu a nebojuje, nuž, sám sa rozhoduje! Kto však zdvihne hlavu a povie dosť! ten síce bojuje, ale aj získava! Je nad problémom a získava cenné info, ktoré môže podať ďalej! Takto si máme pomáhať! Vďaka za Kristinku a Miroslava! Chyťte sa ich rád a tak dvíhajte seba aj všetkých, ktorí to potrebujú! Verte, že Miroslav napísal pravdu! Takí sú najatí vymáhači – ruka ruku umýva a pred svetom sú obe čisté, len chyba lávky občan je zruinovaný!

  Reply
 • 16. októbra 2017 at 8:25
  Permalink

  Uz ma to rozculuje pan Judr.Soltes poslal Petra Slobodu do bytu rodicov a j s papierom od Inttrum na sumu 10400,72 Eur nic nedlhujem a vyhrazaju sa exekuciou a sudom ,uz som im napisal , ze Quatro budem zalovat aj Profidebt o vratenie aspon urokov , ktore som od roku 2007 zaplatil s pomocou rodicov tejto Kiskovskej uzernickej firme za ukradnute auto a pozicku, ktoru som nevidel v sume 120000 Sk pretoze bola vystavena Alles Auto Zilina .Podvodnici na cele s Judr Soltesom sa uz len pri mne na nebankovkach obohatili o 250000 do roku 2013 , treba zistit cisla uctov ktore mam k dispozicii s mojim Variabilnym symbolom a je rok 20017 a stale otravuju mojich rodicov, ktori 16.10.2017 poctil navstevou pan Peter Sloboda c. tel 0903184123 prosim zmluvu p. Ju dr/Soltes s podpisom p. Fojtik z roku 2007

  Reply
 • 16. októbra 2017 at 10:53
  Permalink

  dobry den.mam problem stouto firmou.ze pred asi 7 mimi rokmi prebrali pohladavku vo viske 145euro a odvtedy sa nik neozval len nedavno mi prisiel list aby som zaplatil do par dnipohladavku 660euro.pohladavka vznikla s neplatenia poistky ktoru som uzavrel s poistovnou,neviem ci mam platit ci nie aj ked si myslim ze je to dost dlha doba aby si nasli moju adresu trvaleho bydliska a oni po tolkych rokoch sa ozvali len teraz

  Reply
 • 18. októbra 2017 at 8:32
  Permalink

  Nic im neplat. Najprv sa presvedc, ci más naozaj dlh. V mojom prípade na cele s JUDr.Soltésom vydali platobny rozkaz na súd na mna na 750,00 Euro NEEXISTUJÚCI DLH. Nakolko mi NIC NEPOZICALI, podala som odpor proti platobnému rozkazu na Okresny súd s odovodnením, nech mi dokázu, ze mi nieco pozicali. Súd zrusil platobny rozkaz, a nebolo ani pojednávanie, pravdepodobne stiahli zalobu na mna, pretoze vedeli, ze podvádzajú. Predstavte si, ze dochodca by zo strachu pred súdom a exekútorom uz aj bezal zaplatit neexistujúci dlh.

  To by sa im zilo, podvodníkom.

  Reply
 • 18. októbra 2017 at 8:35
  Permalink

  Pre Petra

  Dlhy po 3 rokoch sú premlcané, to im povedz. Nic im neplat, nereaguj na nich.

  Reply
 • 18. októbra 2017 at 8:47
  Permalink

  potreboval by so poradit, ddakujem

  Reply
 • 25. októbra 2017 at 7:31
  Permalink

  Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, taktiež mám problém s Intrum Justitia a EKOS KSI Slovensko s.r.o.

  Reply
 • 25. októbra 2017 at 14:52
  Permalink

  Natália, odpís im, ze dávas zmluvu na skontrolovanie, vsetko vybavuj s nimi v e-maili, aby si mala dokazy, nie telefonicky, konverzácia v e-maili má takú istú hodnotu ako telefonická, ale aspon si vies rozmysliet dopredu,co im povies a nerozcúlia ta tak lahko.
  A ZMLUVU SI DAJ NAOZAJ SKONTROLOVAT, ak je v nej chyba, nemusís splácat, iba tolko, kolko ti bolo pozicané.

  Reply
 • 25. októbra 2017 at 15:14
  Permalink

  Dajte si do googlu” Zenu vydesil dlh spred 14-tich rokov ”
  a pod tym si precítajte diskusie, ako klamú vymáhacské spolocnosti ludí. Kto raz zaplatí a nepresvedcí sa, ci je im naozaj dlzny, bude platit do smrti, pretoze oni si medzi sebou vymienajú aj údaje o naivnych platicoch.
  Radsej raz navstívit právnika, alebo prijat inú formu právnej pomoci,ako platit neexistujúci dlh. Tie peniaze uz potom neuvidíte.
  Nebojte sa, ak sú oni v práve, uz ste dávno na súde, vymáhajú preto, lebo sa neodvázia dat vás na súd, prehrali by ho. Sú aj banky,ktoré predajú neexistujúci , premlcany dlh. To je aj moj prípad.Ale ja neplatím a oni ma nedávajú na súd. Vedia preco.

  Reply
 • 25. októbra 2017 at 15:42
  Permalink

  No lepsie, ako to napísal p. Kosaristan sa pomoct ludom nedá. Dal sem skutocné návody, ako sa bránit. VDAKA MU. Robí to na základe svojich skúseností. Ja som tiez postupovala PODLA JEHO RÁD VYSSIE V CLÁNKU A VYHRALA SOM AKOZE 4 SPORY/ vymáhaci cúvli, nebolo treba ani advokátov,napísali mi, ze si to preverili a naozaj je dlh premlcany.
  A este rozmyslam, ako dám na nich podnet na MS SR a NBS, pretoze ma pripravili o cas a nervy, to sa im neprepecie len tak.

  Reply
 • 26. októbra 2017 at 11:51
  Permalink

  Ludia pozor, uz aj spolocnost RCollectors zacína chodit v slapajách Intrum Justitia Slovakia, neverte im, skúsajú zarobit hlavne na dochodcoch !!!
  Nelakajte sa a neplatte, ak sú v práve, uz ste na súde, ak iba vymáhajú, vymáhajú premlcané, neexistujúce dlhy.
  20 minút na súde vydrzíte/ predtym sa bránte, dodajte súdu vsetky dokazy/aspon sa dozviete, ci ste skutocne dlzník. Ak náhodou ste naozaj dlzník poziadajte súd o také splácanie, aké ustojíte, súd sa zastáva vás,klientov, vsetky spory ktoré s vymáhacmi vyhráte, dávajte ako podnet na Ministerstvo spravodlivosti SR a Národnú banku Slovenska, aby im zobrali licenciu. Nebudme stádo oviec !!!!

  Reply
 • 6. novembra 2017 at 12:51
  Permalink

  DOSTALY SME LIST OD INTRUM JUSTICIA DLZNEJ ISTINY 680,24 CELKOVO MAME ZAPLATIT 2087 EUR QTRO NIC SEM NEDOSTALY ZMUVU ZE PREVZALY DLH,.CO MAM UROBIT DAKUJEM

  Reply
 • 10. novembra 2017 at 16:19
  Permalink

  Mi sme tiež dostali list od Intrum Slovakia aby sme bezodkladne zaplatili dlh inak nás dajú právnemu oddeleniu na vymáhanie a že nás môže navštíviť advokát za účelom zistenia majetkových pomerov a vymoženia dlhu.Pred tým sme platili asi 5 mesiacov ale dlh je stále rovnaký.Už nám poslali sms že vymáhaním dlhu je poverená advokátska kancelária JUDr.Ján Soltés.Volali sme na Intrum a dali nám t.č. na advokáta z nášho regionu Sekeráša,že vraj sa s nami spojí,to bolo včera a zatiaľ nič.Neviem čo máme robiť,bojím sa aby nás nedali na exzekúciu.Dakujem za odpoved.

  Reply
 • 15. novembra 2017 at 17:04
  Permalink

  potrebujem prosim poradiť s CFH prvy sud som vyhral no šil sa odvolali ..dakujem

  Reply
 • 21. novembra 2017 at 23:30
  Permalink

  Nedá my zareagovať na Intrum justitia mala som kreditnu kartu od Triangel na 900eur prišli problemy kartu som nesplácala ako bol prepis odpredali moju pohladavku tejto hmusnej úzernickej spoločnosti…furt my vyvolavali posielali listy splacala som im to najprv po 30 eur potom im to uz bolo málo žiadali odo mňa po 50 eur až kým my raz nervy nepraskli a opýtala som sa ich kolko vlastne im ja dlhujem ..no a to bol spúštač všetkého odpoved som dostala že oni presne nevedia len nech platím ..platila som ďalej až kym na nedali napriek tomu že som platila daľej na súd ktorý moj prospech žalobu zamietol 10.8.2017 a ešte nemali pokoj poslali my dopis 20.11 že im mam dlh zaplatiť dokonca my v ten deň aj zavolali že doslova bolo to o vydieraný..zavolala som Kristínke Ulmanovej nadiktovala my čo im mam odpísať a dokonca som si zistila aj to že oni sa odvolali a súd im zamietol žalobu a potvrdil rozsudok…Ľudia nedajte sa okrádať nedajte sa zastrašovať sú to vydierači nezľaknite sa ich,skúšajú to len na nás obyčajných ľudoch..neváhajte osloviť Centrum právnej pomoci

  Reply
 • 24. novembra 2017 at 12:05
  Permalink

  Jane

  Ak nebol státny súd, nemoze príst exekútor. Exekútor este v právnom státe nie je PÁN BOH.Exekútor moze príst, az ked bolo pojednávanie státneho súdu/ nie rozhodcovského, ten treba odmienut, pretoze si ho vyberá veritel/ banka alebo nebankovka/ a ak ty nadalej nepostupujes podla rozsudku súdu, vtedy moze iba príst exekútor. A vtedy mozes dat rychlo odpor proti exekúcii, kazdy advokát ti odpor proti exekúcii prednostne napíse a poradí Ti, ak sa proti exekúcii ohradís. Ale ak sa zlaknete, budete platit do smrti.JUDr. Soltés je slaby odvar caju, iba skúsa, aj mna dal na súd, súd ma vyzval, aby som sa k zalobe vyjadrila pred pojednávaním, ja som sa sama bránila a JUDr. Soltés zbabelo stiahol zalobu,inak spor by so mnou prehral.Myslel si, ze dochodca je blby a ze sa z neho po…ie.

  Reply
 • 24. novembra 2017 at 12:28
  Permalink

  Márii Nogelovel
  Napís im e-mail, nech ti poslú ihned na tvoju adresu originálnu zmluvu o postúpení pohladávky/ nie skopírovanú/,takú zmluvu originál podpísanú, kto je postupník, kto je postupca, ze Ty si dás túto zmluvu este skontrolovat, ci nie je falosná m ci je v súlade so zákonom odborníkovi, nech Ti poslú mandátnu zmluvu, tiez ju ukázes odborníkovi, nic im neplat,nehovor s nimi telefonicky, lebo vycítia, ze si v strachu, este Ta prehovoria k splácaniu,komunikuj e-mailom, ich e-mail nájdes ak do googlu napíses Intrum Justitia Slovakia. Ak ak by Ta dali na súd/oni sú takí amatéri, súd Ti pomoze,ak si sa im preplatila ziadaj súd o vrátenie preplatku, daj na nich súcasne zalobu za bezdovodné obohatenie,a ak Ti nevrátia peniaze v termíne, Ty posles na nich exekútora. ALE ZATIAL IM NIC NEPLAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Potom napís, ako na toto reagovali.

  Reply
 • 25. novembra 2017 at 10:32
  Permalink

  Dobrý deň. 21.11.2017 som bola na súde ohľadom podania návrhu na platobný rozkaz tejto firmy. Chvalabohu moja prvá reakcia bola odvolanie sa a spravila som to najlepšie čo som mohla. Protistrana sa vôbec na súd nedostavila (asi vedela prečo) na súde sa dokázali až 3 nedostatky ohľadom zmluvy takže je neplatná a návrh sa zamietol v plnom rozsahu. Úver na karte som mala 890€ a konečná suma ich nezmyselných úrokov a poplatkov vyšla na sumu 3 700€. To znamená 4,5 násobok čo je úžera. Pred súdom som čítala príspevky na tejto stránke s vďaka ním som nabrala váčšiu odvahu a hlavne som sa presvedčila že naše súdy stoja na strane spravodlivosti.

  Reply
 • 27. novembra 2017 at 16:34
  Permalink

  Dostala som sa do podobnej situacie, dlh u CFH postupeny EIOS KSI SLOVENSKO, poctivo som platila, az do teraz, ale vobec to neklesalo… A teraz som zistila ze to preslo do Intrum Justitia Slovakia. Volala som tam, ze je to postupene na sud…. Co s tym, viete poradit? Myslela som ze v klude dosplacam, ale takto naraz mi to nepojde…. V takejto situacii som nikdy nebola a netusim co ma caka…. Poradite niekto?

  Reply
 • 27. novembra 2017 at 17:01
  Permalink

  …. A zabudla som dodat, ze dnes na mail mi pridlo od CFH nejake jednostranne zmeny podmienok a na konci toto:

  Nové OP nadobudnú účinnosť dňa 13.1.2018.

  Úplné znenie nových OP nájdete na webovom sídle http://www.vub.sk a http://www.cfh.sk.

  Ak s navrhovanou zmenou OP nesúhlasíte, máte právo pred uvedeným dňom účinnosti OP vypovedať Vašu Zmluvu o vydaní a používaní kreditnej platobnej karty – spotrebiteľský úver, ktorej neoddeliteľnou súčasťou je OP, a to s okamžitou účinnosťou a bez poplatkov v súvislosti s takouto výpoveďou.

  Co to znamena pre mna?

  Reply
 • 28. novembra 2017 at 12:30
  Permalink

  Pre Izu
  Ja by som neplatila a pockala si na súd, dovtedy by som si pripravila vsetky námietky pre súd.CFH má vacsinou neplatné zmluvy, cize más sancu uspiet. Ak bude súdne pojednávanie, kde ti súd zo zákona skontroluje zmluvu a ak zistí co i len 1 chybu v ich zmluve,musís vrátit iba co ti pozicali.Ak si sa preplatila, ziadaj peniaze naspat.Odo mna za pozicanych 1000 Sk este chceli 2800 Euro, pod vyhrázkou súdom. Neplatila som/ bolo to v 2014-tom roku, súd zatial nikde.

  DOKEDY IM CHCES PLATIT ZA NIC?

  Reply
  • 29. novembra 2017 at 17:53
   Permalink

   Dakujem za komentar:) vcera som prebrala zasielku zo sudu, kde v podstate oznamili, ze CFH to postupili Intrumu… Nachystane mam vypisy, co vsetko som zaplatila, a zo sumy 1000€ uz dostali odo mna takmer 4000€….co este chcu??? Platim, platim a nic to neklesalo, neviem kam tie peniaze sli??? Snad sa to obrati v moj prospech…

   Reply
 • 29. novembra 2017 at 17:50
  Permalink

  Intrum Justitia sú obyčajný zmrdi ktory aj napriek súdu prehratého odo mna stále vymahajú dlh..súd som vyhrala 10.8 a rozsudok bol potvrdený 7.9 2017…takže ľufia nedajte sa nebojte sa brániť sa …!!oni budú skúšať na vás bojujte

  Reply
 • 12. decembra 2017 at 13:57
  Permalink

  Dakujem za radu MARIA NOGELOVA

  Reply
 • 25. decembra 2017 at 11:38
  Permalink

  Stalo sa to aj mne, platil som im viac ako štyri roky a stále ma SMS znervózňujú (to je ich taktika), ale moc ďakujem za radu idem do toho a budem sa brániť, len neviem ktorí prvý krok mám urobiť, prosím o radu

  Reply
 • 3. januára 2018 at 15:45
  Permalink

  Mali sme tiež problém s Intrum Justitia – v septembri prišiel list, len tak hodený do schránky, že máme zaplatiť 500 eur. 250 dlh a 250 úrok za 9 rokov, vraj nezaplatené poistné od roku 2008. Manžel však v danej poisťovni nikdy žiadnu poistku nemal! V poistovni sme zistili, že niekto zneužil jeho rodné číslo a uzavrel na jeho meno zmluvu so životným poistením. Adresa bola falošná. Poistné sa neplatilo, poisťovňa kontaktovala na falošnej adrese, následne vypovedala zmluvu a po 3 rokoch pohľadávku odkúpila táto spoločnosť. Ozvala sa až po ďalších 6 rokoch. Zrazu už vedeli, kde manžel býva. Napísali sme im pár mailov, že žiadny dlh neuznávame a nech nám predložia zmluvu, na základe ktorej máme dlžobu. Zrazu prišiel mail, že takú zmluvu nemajú, nevedia ju predložiť a že sa ospravedlňujú… aj keby to bola pravda, že máme 9 rokov starý nedoplatok, je to premlčané, ak medzitým záležitosť neprebral súd.
  Takže ľudia nebojte sa, bránte sa, nenechajte sa zastrašovať!

  Reply
 • 3. januára 2018 at 18:45
  Permalink

  Nasla som si v schranke predvolanie na Slovensky arbitrazny sud.Co to znamena,co mam robit,da sa tomu vyhnut?

  Reply
 • 27. augusta 2018 at 12:16
  Permalink

  Sud som vyhrala… Ale co ak sa oni odvolaju? Co z toho bude. Vie niekto?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X

Pin It on Pinterest

X