Žaloba o zrušenie rozhodcovského rozsudku

Ak ste dostali Rozhodcovský rozsudok,  alebo EXEKÚCIU v ktorej Upovedomení o začatí exekúcie  je exekučný titul Rozhodcovský rozsudok, tak môžete okamžite žiadať exekútora a zároveň Exekučný súd o zastavenie exekúcie podľa § 57 ods. (1) písm. g 

Exekúciu súd vyhlási za neprípustnú,  pretože je tu iný dôvod, pre ktorý exekúciu nemožno vykonať.

Návod na použitie:

1.Otvorte link a nájdete vzor podania, vyplňte Vaše údaje a pošlite 2x na príslušný súd, kde máte bydlisko,

Súd zruší Rozhodcovský rozsudok, lebo Rozhodcovský súd nie je naozajstný súd ale eseročka alebo akciovka = podnikateľský subjekt    a nikto nemá právo Vám vziať ústavné právo PRÁVO NA SÚDNU A INÚ  OCHRANU podľa čl. 48 Ústavy Slovenskej republiky

2. Napíšte Návrh na zastavenie exekúcie podľa vzoru a priložte  Žalobu na zrušenie rozhodcovského rozsudku                                                                Vzor Návrhu na zastavenie exekúcie bude v prílohe

 

Žaloba o zrušenie rozhodcovského rozsudku

9 thoughts on “ Žaloba o zrušenie rozhodcovského rozsudku

 • 16. augusta 2016 at 0:12
  Permalink

  Dá sa žalovať exekútor, že som musel zaplatiť jeho trovy asi 4,500€. Jednalo sa o predaj bytu v hodnote určenú súdom 35tis€, ktorý som nedokázal predať v tejto hodnote v určenom čase – 3 mesiace? (- delenie majetku, vysporiadanie po rozvode)

  Reply
  • 16. augusta 2016 at 2:20
   Permalink

   Zdravím) Každý sa dá zažalovať. No podstatné je čo chcete dosiahnuť. Prosím porozmýšľajte čo presne chcete a napíšte nám.
   Dostali ste na súde úlohu, ktorú ste mohli ťažko splniť, prosto Vás podviedli.
   Oni už dopredu vedeli ako to dopadne na rozdiel od Vás. Všetko je to preto, lebo máme ľudovo povedané “zlé zákony”.
   Potrebujete najprv presne vedieť aké je možné riešenie. Keď si to spolu rozoberieme dáte si odpoveď na všetko.
   Je k tomu veľa dokladov ktoré máte a tie treba prečítať.
   Vaša cesta nie je žalovať exekútora, pretože on konal podľa zákona, teda to sa v budúcnosti dozviete ak by ste ho žalovali.
   Vy ste tak ako mnoho občanov Slovenska prišli o peniaze. Ak ich chcete naspäť čaká Vás len veľa štúdia a potom môžete uspieť.

   Reply
 • 30. septembra 2016 at 13:17
  Permalink

  Dobry den prosim vas potrebujem poradit prisiel mi list od sudu ze navrh na exekuciu sa zastavuje zaluje postova banka co robit ja som sa chcela dohodnut na mensich splatkach lebo momentalne som nezamestnana ale aj tak dali k sudu no sud nepovolil exekuciu co dalej robit dakujem pekneza pomoc

  Reply
 • 15. februára 2017 at 19:10
  Permalink

  Dobry den prišiel mi papier od exekurura zablokoval mi učet a dal mi aj exzekučku do prace od poistovne za 80€ chce 500

  Reply
 • 17. februára 2017 at 17:53
  Permalink

  Dobry den. Prosim vas o radu.Dnes mi prisiel list od exekutora p.Rychtarcik Robert s popradu a neviem co s tym.Siaha mi na byt za 394.35e.

  Reply
  • 12. marca 2017 at 12:44
   Permalink

   Nemoze Vam zobrat byt za 394 eur. Maximalne ho da zablokovat. Ked sa dlh vyplati byt uvolni

   Reply
 • 4. júla 2017 at 19:32
  Permalink

  Dobrý vecer,dostala som na vás link.,lebo viete poskytnúť právne poradenstvo.Dostala som exekúciu zo strany UPaSV Sr.Dna 31.08.2016 som si požiadala o odňatie vyplaty prídavku na mal.Nataliu Podmanikova z dôvodu ze od juna 2016 pracujem v Nemecku.
  Cize od 9/2016 nepoberam žiadne pridavky ani na slovensku aani v Nemecku.V Nemecku to ma dlhodoby proces ,pretoze ani k dnesnemu dnu ich stale nemam priznane.
  UPSVaR odomna ziadal vrátiť sumu za august 2016 vo vyske 23.52€ ale nakolko som si nemala ako vyzdvihnúť poštu ( o ktorej som ani nevedela) sa suma vysplhala cez exekútora na 143.02€.Exe je zo dna 17.10.2016.Poštu som prebrala az dnes.
  Moja otazka teda znie ci sa da na toto rozhodnutie dovolať a este niečo zmeniť ?

  S úctou Maria Podmanikova

  Reply
 • 7. augusta 2017 at 22:04
  Permalink

  Dobry den potrebujem poradit profi credit vlastne uz ponovom profi real mi po 9rokov dala zrazky so mzdy mama mala od inch pozicku nezaplatila 299eur a mne zevraj ako spoludlznikovi Dali zaplatit 2700eur nepametam si ze by som nieco snimi podpisovala neviem uz co mam robit dala som aj podnet na inspektorat prace som uplne zufala lebo mi stahuju as 260eur kazdy mesiac Dakujem za radu.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X

Pin It on Pinterest

X